SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU KURUMSALLAŞMA VE KALİTE ÇALIŞMALARINA ARTAN İVME İLE DEVAM EDİYOR

Kurumsallaşma ve kalite çalışmalarına önem veren Yüksekokulumuz yönetimi pandemi sürecinde meydana gelen ataleti üzerinden atarak, program başkanları bazında ayrı ayrı toplantılar gerçekleştirdi. Bu kapsamda Yüksekokulumuz Müdürü Doç. Dr. Hanifi KÖRKOCA başkanlığında, Müdür Yardımcılarımız Öğr. Gör. Abdulsamed KAYA ve Öğr. Gör. Osman Fatih YILMAZ, program başkanları ve programlarda görevli öğretim elemanları toplantılara katıldılar.

Alanında markalaşmayı hedefleyen Yüksekokulumuz, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Fethi Ahmet POLAT’ın teşvik ve destekleriyle akademik personel ve teknik alt yapısını güçlendirmektedir. Bu vesileyle Müdürümüz Doç. Dr. Hanifi KÖRKOCA, Sayın Rektörümüze teşekkürlerini dile getirdi.

Toplantılarda program başkanlıklarının aktifleştirilerek iş ve işleyişlerde aktif rol oynamaları, kalite çalışmalarına önem vermeleri, bilimsel, sosyal ve kültürel etkinliklerin planlanması, danışmanlıkların takip edilmesi bu anlamda öğrencileri mağdur edecek aksaklıklara mahal verilmemesi konuları ele alındı. Toplantılarda ayrıca programların ihtiyaçları, talepleri ve önerileri de program başkanlarınca dile getirildi.

Yüksekokul Yönetimince hazırlanan iş takviminin akademik ve idari personelimize EBYS üzerinden iletileceği ayrıca Program başkanlarının takip etmesi gereken işlerin yine EBYS üzerinden Program Başkanlarına iletileceği dile getirildi.

Toplantılar dilek ve temennilerle sona erdi.